Pomoć za bivšeg učenika Nina Udovičića
Autor: Administrator , 29. 3. 2017.

U periodu od 1. travnja do 12. travnja u školi će se prikupljati dobrovoljni prilog za liječenje teško oboljelog bivšeg učenika škole Nina Udovičića.

Nino Udovičić je učenik 2. razreda SŠ Mate Blažine Labin koji zbog težine bolesti ne može pohađati nastavu te je proces liječenja dugotrajan i kompliciran. Kako bi njemu i njegovim roditeljima pomogli u liječenju, Udruga žena  „Mendula“ iz Nedešćine organizirala je humanitarnu akciju za Nina  koja traje od 1. travnja do 29. lipnja 2017. te smo se i mi  odlučili uključiti prikupljanjem dobrovoljnog priloga. Sav prikupljeni iznos biti će uplaćen na poseban žiro račun koji je otvoren za tu namjenu: HR1324070001500318801 kod OTP banke. Uplatiti se može i izravno na žiro račun.

Makar i 1 kuna donirana od srca ima ogromnu vrijednost!