Autor: Administrator , 15. 6. 2018.

U srijedu, 13. lipnja u holu škole učenici nižih razreda i produženog boravka priredili su za roditelje završnu priredbu na kojoj su pokazali svu raskoš talenata. Nastupili su svi učenici od prvog do trećeg razreda te pjesmom, plesom, glumom i rječju razveselili sve prisutne roditelje, djedove, bake, braću, sestre i sve koji su došli pogledati što se sve radilo tijekom školske godine.

Svaki se razred predstavio na svojstven način uz izvrsne najavljivače i voditelje. Kruna priredbe održala se na školskom igralištu gdje su svi učenici zaplesali koreografiju na pjesmu "Učka".

« Srpanj 2018 »

Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina / Nedešćina 103, HR-52231 Nedešćina / www.os-vspajo-nedescina.skole.hr / ured@os-vspajo-nedescina.skole.hr