E-DNEVNIK

« Studeni 2018 »

Autor: Administrator , 16. 2. 2018.

Županijska smotra LiDraNo 2018. održana je 15.2. u Zajednici Talijana u Puli. Na smotri je sudjelovao i naš učenik  7. razreda Matija Pajcur s novinarskim radom, komentarom na temu „ Svijet  bez nasilja“. Matija Pajcur i mentorica,  profesorica Suzana Cvijić- Jeremić su sudjelovali  na okruglom stolu vezanom za novinarsko stvaralaštvo učenika . Učenik je  pohvaljen za svoj rad koji je ujedno i predložen za Državno natjecanje LiDRaNo 2018.