Autor: Administrator , 3. 1. 2018.

I ove školske godine odlučili smo učenicima ponuditi niz aktivnosti, koje će se provoditi u školi za vrijeme zimskih praznika, u periodu od  ponedjeljka, 8. siječnja  do četvrtka, 11. siječnja 2018.

Ponuđeno je deset što  edukativnih što sportskih  radionica koje su osmislili i provode učitelji škole:

Zimska geo ekspedicija, Mikroskopiranje, Stolni tenis, Aerobic, Matematičke mozgalice, Tangram, Zabavna kemija,  Parliamo italinao giocando, Moja prva knjiga i Likovna radionica.

« Kolovoz 2018 »

Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina / Nedešćina 103, HR-52231 Nedešćina / www.os-vspajo-nedescina.skole.hr / ured@os-vspajo-nedescina.skole.hr