Autor: Administrator , 24. 11. 2017.

U petak, 24 studenog nastava će se održati do 3 sata zbog nemogućnosti otklanjanja kvara na kotlovnici. Autobus polazi u 10.45. nakon marende. Učenici u produženom boravku ostaju u grijanoj učionici.

Klara Švraka, prof.

Zbog kvara na kotlovnici nastava će se u četvrtak održati samo do 12.15. sati. Učenici u produženom boravku bit će u grijanoj prostoriji.

« Travanj 2018 »

Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina / Nedešćina 103, HR-52231 Nedešćina / www.os-vspajo-nedescina.skole.hr / ured@os-vspajo-nedescina.skole.hr