Obilježili smo Dan škole
Autor: Administrator , 18. 10. 2017.

U ponedjeljak, 16. listopada obilježili smo Dan škole kojeg tradicionalno povezujemo i uz Dan općine Sv.Nedelja, poznatiji kao 16.otobra.

Izuzetna kreativnost i maštovitost učenika i njihovih učiteljica ogledala se u prekrasnim radovima koji su bili izloženi u holu škole. Vesele boje, plodovi jeseni ukomponirani u pomalo neobične kreacije izazvali su divljenje kod posjetitelja.

U 18.00 sati održan je bogati program učenika matične i područne škole u prepunom šatoru na školskom igralištu. učenici su pokazali da se u kratkom vremenu može puno naučiti i uvježbati (za što su svakako zaslužni njihovi mentori). Program, u kome su nastupili učenici matične i područne škole svih uzrasta, bio je prožet pjesmom, plesom i dramskim izričajem. Priredba je već tradicionalno završila narodnim plesom balunom za koju su nam prigodu nošnje posudili RKUD "Rudar" iz Raše i KUD "Ivan Fonović Zlatela" iz Kršana na čemu im od srca zahvaljujemo.